Sayın Müşterimiz;

Avrupark Bahçekent Projemiz içinde bulunan bağımsız bölümlerine işlemlerine Agustos 2018 tarihinde baslanacaktir.

Teslim süreci ve planlaması ile ilgili http://teslimat.avrupark.com linkinden giriş yaparak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Teslim Sürecinde Gerekli Evrak Listesi Aşağıda Sıralanmıştır.

1.Satış Vaadi Sözleşmesi

2.Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

3.Son Ödeme Dekontu (Geriye dönük borç olması halinde daire teslimi yapılmayacaktır.)

Teslime kendisi gelemeyecek kat maliklerimizin noterden vereceği vekaletname'de işin adı; İSTANBUL BAŞAKŞEHİR HOŞDERE 3. ETAP ARSA SATIŞI KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIMI İŞİ ibaresine yer vermeniz gerekmektedir.Aksi taktirde daire teslimi gerçekleşmeyecektir.

Ortak Gider Avansı Nedir ve Ne Amaçla Toplanır ?

Kat Mülkiyeti Kanunu 20. Maddesine gereğince toplanan Ortak Gider Avansı ile ortak mahal elektrik ve su abonelikleri ve kapıcı dairelerinin elektrik, su ve doğalgaz abonelik giderleri, Site Yönetimi Merkezi demirbaşlarının alımı, ortak alan blok bakım, temizlik, araç ve gereçleri ile peyzaj malzemeleri, blok ilan panoları, site yönetimi ve yönlendirme tabelalarının kurulması, bütçesinde var ise güvenlik kulübelerinin kurulması, güvenlik kamera sistemlerinin kurulması, sitede merkezi doğalgaz sistemi mevcut ise doğalgaz merkezi sistem sayaçlarının okunmasında kullanılacak cihazların alınması ve montajı, varsa sondaj kuyularının aktif hale geçirilmesi vb. için bir defaya mahsus alınan bedeldir. Avans Bedelinin büyük bir oranı ile Doğalgaz merkezi sistem kazan güvence ve vergi, harç, bedeli tarafımızca ödenmektedir.Site Sakinlerimiz ayrıca merkezi sistem için bedel ödememektedirler. Ortak alan için ilk gelecek olan doğalgaz faturasının ödenmesi ve site sakinlerimizin bu konuda her hangi bir mağduriyet yaşamaması için Avans bedelinden belli bir miktar havuzda tutulmaktadır.

Hesap No

62490582- Vadesiz TL Mevduat

IBAN: TR290003200000000062490582

Bilgilerinize sunarız...