Avrupark Bahçekent Emlak Konut GYO güvencesiyle sınırlı sayıdaki DÜKKAN'larını kampanya süresi boyunca çok özel şartlarla satışa sunuyor

AVRUPA YAKASI'NDA YENİ BİR İSTANBUL

Avrupark, Yeni Istanbul'un tam kalbinde yer alan Bahçekent'te yükseliyor.Genis yesil alanlar, örnek şehircilik anlayişi, evrensel standartlardaki altyapısı ve kentsel hizmetleriyle gerçek bir ayricaliklar dünyasi...

Yeni İstanbul; 3.Havalimani'ndan TEM Otoyolu'na Kuzey Marmara Otoyolu'ndan Kanal İstanbul gibi bir çok önemli projenin bulundugu yerdir.

Son yıllarda Emlak Konut öncülüğünde kurulan ve büyük bir gelişme gösteren mega kentlerin bugün geldigi nokta, Bahçekent'in ve Avrupark'ın sahip oldugu potansiyeli anlatmak için yeterlidir.

Türkiye'de birbirinden özel projelere imza alan Cihan İnsaat ve Konut Yapı Istanbul'un en hızlı ve planlı gelişen bölgesi olan Bahçekent'in buluşma noktası niteliğindeki Avrupark Bahçekent projesiyle 1.394 konutun yanısıra 86 adet ticari ünitesiyle çok yakında İstanbul'lulara Kapılarını açıyor.

KAZANÇLI BİR YATIRIM FIRSATI

Önümüzdeki 3 yıl içinde 20 bin konutun inşa edileceği Bahçekent gelecek vaad ediyor.İsyerleri, sağlık kompleksleri, eğitim alanları ve sosyal donatılarıyla öne çıkacak olan uydu kentin en önemli özelliklerinden biri 160 bin metrekarelik alana kurulan bol yeşil alanları, yürüyüş yolları, piknik ve spor alanları bulunan Hayat Parkı içinde barındırması.

Proje, kazançlı bir yatırım olmasının yanı sıra aynı zamanda sosyal imkanlar açısından çeşitlilik gösteriyor. Bahçekent'in tam kalbinde yer alan Avrupark ( Arter, Durak, Yol Üstü, Pazar) ana cadde üzerindeki mağazalar, dükkanlar, kafeler, restoranlar ve hemen önündeki otopark alanlari ile ziyaretçilerine keyifli alisveris imkani sunarken, yatırımcılarına da kısa vadede bol kazanç vaad ediyor.